Składki członkowskie, matki pszczele na refundację i zapisy na szkolenia: inseminacja matek pszczelich i odkłady.

            Przypominamy wszystkim członkom RKP w Głogowie, którzy jeszcze nie uregulowali swoich składek członkowskich, aby jak najszybciej to zrobili.

Skarbnik ma obowiązek przekazać te środki do 20 czerwca 2024 roku. Jeśli potrzebujesz skontaktować się z naszym skarbnikiem, to zadzwoń pod numer telefonu:

505 750 887 

Składkę członkowską można też opłacić w naszym biurze w Głogowie w środę 19.06.2024r.

ul. Poczdamska 1, III piętro, pokój nr 314.

  ———————————————       

           Wszystkich naszych członków, którzy już odebrali matki pszczele “refundowane”, prosimy o skontaktowanie się pod numerem 782 146 128 lub 505 750 887. Informacja o odbiorze konkretnych matek bardzo ułatwi ich rozliczenie.

         Jednocześnie przypominamy, że przy odbiorze matek pszczelich płacimy tylko za przesyłkę. Należność za matki w ustalonym terminie będzie zbierał nasz skarbnik lub trzeba będzie wysłać na konto ZPZL w Legnicy. W odpowiednim czasie szczegóły zostaną podane.

—————————————————-

           Szukamy chętnych osób na szkolenie z inseminacji matek pszczelich i produkcji odkładów w Kamiannej. Dokładna data i koszt szkolenia jeszcze nie jest znany. Na dzień dzisiejszy chcemy zorientować się, czy uzbiera się odpowiednio liczna grupa chętnych, umożliwiająca organizację  takiego szkolenia.

Zapisanie się na dzień dzisiejszy nie jest wiążące.

Zapisy u Damiana Turkowiaka  tel: 782 146 128